İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri yaralıları Adana’ya getirdi

(HABER MERKEZİ)-Mersin-Adana otoyolunda yaşanan katliam gibi kazaya derhal müdahale eden Adana İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri bazı yaralıları Adana’daki hastanelere taşıdı. İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar, “Tedavilerini tüm imkanlarımızla sürdürüyoruz” dedi.

TAG Otoyolu’nun Yenice mevkisinde, aralarında şehirler arası yolcu otobüsü ile kamyon ve otomobillerin olduğu araçlar zincirleme trafik kazasına karıştı. Kazada 10 kişi yaşamını yitirirken 40’tan fazla kişi yaralandı.

Adana İl Sağlık Müdürlüğü konu ile ilgili, “Mersin’de, Adana il sınırımıza yakın bir noktada meydana gelen trafik kazasına yönlendirdiğimiz 112 acil yardım ambulanslarımızla, yaralıların bir kısmının Adana’da bulunan hastanelerimize sevkini sağladık. Yaralı vatandaşlarımızın tedavilerini tüm imkânlarımızla yürütüyoruz” bilgisi verildi.

TEDAVİLERİ SÜRÜYOR

Adana İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar, “Çok acı bir durum. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dilerim. Adana’ya getirdiğimiz yaralı vatandaşlarımızın tedavileri sürüyor ve yakından takip ediyoruz. Tüm yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor