21. ANTALYA BULUŞMASI HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

21. ANTALYA BULUŞMASI HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

HABER: İLKER UÇAK

ADANA (BÖLGE)-FRF Global Medya, 21. Antalya buluşması, 28 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında, Alanya Mylome Otelde yapılacak. “Hometurkey” ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlikte birçok ünlü isim yer alacak.

28 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan 21. Antalya Buluşması’nda ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil başta olmak üzere televizyon sektöründen birçok isim yer alacak. Ünlü sinema ve dizi oyuncularından Wilma Elles ve Açelya Elmas katılırken, pop şarkıcılardan da Erözer ve Taylan Ülger, rap sanatçılardan ise Tefo/Seko, Sansar Salvo, Asrınkan festivalde yerini alacak. Bu isimler dışında Melis Akıska, Dj Doğan, Dj Samet gibi ünlü birçok Dj de eğlenceli festivale katılacak ve sahne alacak.

Ayrıca, çoğu kişinin Survivor yarışmasından tanıdığı İsmail Balaban ve Batuhan Karacakaya’da festivalde isimleri olanlar arasında. 30’dan fazla ünlü ismin davet edildiği bu festivalde geleceğin model ve oyuncu adayları, bu ünlü isimler ile buluşma şansı elde edecek. Ayrıca festivalde sinema ve dizi dünyasının önde gelen yapımcıları, menajerleri, cast ajans sahipleri de festivale katılan gençler ile sektörel konuda seminerler gerçekleştirecek. Antalya’nın en muhteşem bölgelerinden biri olan Alanya’da, 5 gün sürecek olan müzik ve eğlence dolu, festivale yoğun ilginin olması bekleniyor.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor