5.ADANA GÜZELLİK FUARI AÇILDI

HABER: AYŞE TOPAK

5.Adana Kuaför Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı’nın açılışı Adana Valisi Yavuz Seliim Köşger’in katılımıyla gerçekleştirildi. Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen açılış törenine Vali Köşger’in yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, oda başkanları, sektör temsilcileri, firmalar ve vatandaşlar katıldı.

 1. Adana Kuaför Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı’nın açılışında bir konuşma gerçekleştiren Vali Köşger,  öncelikle fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu fuarın beni ilgilendiren iki yönü var diyerek sözlerini sürdüren Vali Köşger, “Bildiğiniz gibi Adana’ya İzmir’den geldim. Adana’nın fuarcılıkta İzmir’le yarışıyor olması bizleri mutlu ediyor. Ayrıca burada sergilenen ve sektörde kullanılan alet, edevat ve makinenin yüzde 60’ının Adana’da üretiliyor olması memnuniyet verici bir durum.” ifadelerini kullandı.

Vali Köşger, güzellik sektörünün paydaşlarını bir araya getiren fuarın ilimize hayırlı olmasını temenni etti.

Dört gün boyunca konusunda uzman yerli ve yabancı doktorlar, kozmetik ve renkli makyaj uzmanları, güzellik ve bakım profesyonellerinin katılımıyla dünyadaki son güzellik trendleri, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanları bir araya getirecek fuar 26 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Röportaj

  Sağlık

  Spor