Adana, Akşener’i bekliyor

Adana, Akşener’i bekliyor

(HABER MERKEZİ)-“Allah nasip ederse Türkiye’deki  esnafın herbirinin, herbir ilçede elini sıkacağım” diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek.

İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek olan Genel Başkan Meral Akşenir’i  Adana teşkilatları ile en iyi bir şekilde karşılamaya hazır olduklarını söyledi.

Başkan Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada İl ve İlçe teşkilatları olarak günler öncesinden  bu karşılama üzerine yoğunlaşarak hazırlıklarımızı tamamladıklarını söyleyerek; Genel Başkan  Meral Akşener’in  20 Ocak 2020′ tarihinden beri, Antalya’dan başlayarak ziyaretlerini sürdürdüğünü, Bu süre zarfında 33 il ve 140 ilçeyi ziyaret ettiğini, İl, İl,İlçe, İlçe gezen Genel Başkan Meral Akşener’in  vatandaşın dertlerini dinleyip, Çözüm üretilmesi gereken acil konuları meclise taşıyarak çözüm üretilmesini istediğini söyledi.

 Adana programını sayın genel başkanımıza yakışır bir şekilde başlatıp bitirmek  en büyük arzumuzdur,diye devam eden Başkan Boyvadaoğlu, 14 Haziran Pazartesi günü Saat 11de Mola tesislerinde Sayın Genel Başkanımızı  karşılayarak Adana gezimize başlayacağız. İmamoglu ve Kozan ziyaretlerini yaparak  esnafların sorunlarını dinleyeceğiz.

Gezi programına çalışmalarına destek veren  il ve ilçe teşkilatlarıma yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı  teşekkür ediyorum diyerek sözlerini noktaladı.

AKŞENER’İN ADAN PROGRAMI

11.30 – Adana Mola Tesisleri karşılama

12.45 – Ceyhan ilçesine hareket

13.15 – Ceyhan ilçesi esnaf ziyareti

15.30 – Seyhan ilçesine hareket

15.40 – Adana Büyükşehir Belediyesi ziyareti

16.10 – Seyhan ilçesi esnaf ziyareti

17.10- Çukurova ilçesine hareket

17.30 – Çukurova ilçesi esnaf ziyareti

18.30 – Adana’dan ayrılış

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor