Adana Ülkü Ocaklarından ‘Birlik beraberlik’ programı

(HABER MERKEZİ)-Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy’un ev sahipliğinde düzenlenen programda MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı; teşkilat, ocak, belediye ve STK başkanlarıyla bir araya geldi.

“BAYRAM TADINDA”

Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı “Bayram Tadında” temasıyla kahvaltı programı düzenledi. Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı Cem Tutsoy’un ev sahipliğinde düzenlenen ve Ülkücü Şehit Ailelerinin yakınlarının da davetli olduğu programa Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı da iştirak etti.

PROGRAMA KATILANLAR

Programa ayrıca Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, MHP İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, 31 Mart 2024 Seçiminde MHP’nin Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler, Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç, Türk Hukuk Enstitüsü Adana Şube Başkanı Kemal Ekmen, Türkav Adana Şube Başkanı Oğuzhan Baykuş, Adana 01 FK Başkanı Menderes Kutlu, MHP eski İl Başkanları, Ülkü Ocakları eski İl Başkanları da katıldı.

“SOHBET VE MUHABBET”…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, birlik ve beraberlik adına yapılan her işte hayır ve bereket olduğunu belirterek, böylesi nezih düşünceyle gerçekleştirilen programdan dolayı Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy’a teşekkür etti. Başkan Cem Tutsoy da, bir bayram öncesinde Ülkücüler olarak bir araya gelmek, sohbet etmek, muhabbeti artırmak gayesiyle bu programı düzenlediklerini söyledi. Tutsoy, Başkan Yusuf Kanlı ve tüm konuklara teşekkür etti.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor