ADANA’NIN KALKINMASI İÇİN CEYHAN’IN VERİMLİ TOPRAKLARINA SAHİP ÇIKILMALI

Şahin Bilgiç, Ceyhan’ın verimli topraklara sahip olduğunu, endüstriye ağırlık verilmesi halinde çağ atlayabileceklerini ve kalkınma hamlesinin başlatılabileceğini  söyledi.

 

(HABER MERKEZİ)-Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri Ceyhan’da incelemelerde bulundu. Bilgiç,  Adana’nın kalkınması için Ceyhan’ın verimli topraklarına sahip çıkılmasını isteyerek, kalkınmanın verimli topraklara sahip çıkılmasıyla sağlanabileceğini söyledi.

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, YK Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk, Ceyhan Kaymakamı Ramazan Kurtyemez’e, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’a ve Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar’a ve Ceyhan Ticaret Odası Şeref Can’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerde Ceyhan ve bölgesinin geleceğin parlayan yıldızı olacağını ifade eden ATB Başkanı Şahin Bilgiç, “Bu anlamda bölge insanına önemli görevler düşmektedir. Özellikle ekonomik dinamiklerin harekete geçerek bölgeyi ve bölge insanının zenginleştirecek projeleri yaşama geçirmeleri, altyapılarına ona göre şekillendirmeleri gerekir. Emek varsa; başarıda, kazançta ardından gelir. Endüstri Bölgesi konumundaki ve verimli topraklara sahip Ceyhan, çağ atlatılarak konumu daha da yükseltilmelidir.” dedi.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor