ADANASPOR’DA DEVİR İŞLEMİNDE SONA DOĞRU!

Trendyol 1.Lig ekiplerinden Aadnaspor, kulübün işadamı Ergin Göleli’ye satışına yönelik görüşmelerle ilgili nihai sonucun 3 Haziran Pazartesi (bugün) açıklanacağını duyurdu.

Turuncu-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, kulübün devriyle ilgili yürütülen çalışmaların devam ettiği bilirtilerek şu açıklamalar yapıldı;

“Adanaspor’un geleceğiyle ilgili gündemi meşgul eden devir konusu hakkında sizleri bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapıyoyurz. Daha önceki açıklamalarımızda belirttiğimiz gibi, kulübümüzün devri ile ilgili olarak yürütülen görüşmeler devam etmektedir.

Yönetim Kurulu olarak, her zaman olduğu gibi Adanaspor’un geleceğini daha temellere oturtmak, kulübümüzü daha ileriye taşıyacak ve sürdürülebilir başarılar elde etmesi için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu süreçte, yapılan görüşmelerde belirli bir noktaya gelinmiştir. Ancak, detaylı ve titiz bir değerlendirme süreci gerektiren bu tür anlaşmalarda nihai sonuca ulaşmak zaman alabilmektedir.

Pazartesi günü bu süreçle ilgili nihai sonuçları ve anlaşmanın detaylarını paylaşmak üzere gerekli açıklamayı yapacağız. Adanaspor’un geleceği için büyük önem taşıyan bu süreçte, kulübümüzün menfaatlerini en üst seviyede korumak adına azami hassasiyet göstermeye devam edeceğzi. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla” (HABER: MEHMET APAYDIN)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor