ALİ DEMİRÇALI; “USULSÜZ EVRAK DÜZENLEMEYİN KANUNSUZ İŞLER YAPMAYIN!”

(HABER MERKEZİ)-Yüreğir’de seçimin galibi olan ve mazbatasını almayı bekleyen Belediye Başkanı  Ali Demirçalı kendisine gelen bilgileri paylaşarak Yüreğir Belediyesi çalışanlarını   uyardı, “Usulsüz evrak düzenlemeyin, kanunsuz işler yapmayın” uyarısında bulundu.

Mevcut yönetimin evraksız ve usulsüz işlemleri kitabına uydurabilmek için çalışanlara baskı yaptığı yönünde duyumlar aldığını belirten yeni başkan Ali Demirçalı, uyarı niteliği taşıyan açıklamasında şöyle dedi;

“Usulsüz evrak düzenleyip, kanunsuz işleri kılıfına uydurmak için zaman kazanmaya çalışıyorlar. Geçmişe dönük evrak yapmanın suç olduğunu imza yetkilisi arkadaşlarımın bilmesini isterim. Kim size baskı yaparsa yapsın olmamış işlerle ilgili sahte evrak düzenleyerek suç işlemeyin. Özellikle seçim öncesi yapılan harcamalarla ilgili sonradan yapılan evraklarla belediyeyi zarara uğratanlardan bunun hesabını soracağımın bilinmesini istiyorum. İmza yetkisine sahip belediye çalışanlarına sesleniyorum; baskı ve tehditle hiçbir evrağın altına imza atmayın. Devlet bu usulsüzlüğün hesabını size bunu yaptıranlardan değil sizden sorar, bunu unutmayın”

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor