AOSB’DE KADIN SANAYİCİ DAYANIŞMASI ZİYARETLERLE DEVAM EDİYOR

(HABER MERKEZİ)-Adana Hacı Sabancı OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı ile koordineli olarak faaliyetlerine devam eden Kadın Sanayiciler Platformu Üyeleri, firma ziyaretleri kapsamında, Kambeton A.Ş.’nin konuğu oldu.

Kadın Sanayiciler Platformu Üyeleri, Kambeton A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Beril Baykam Paksoy ve Yönetim Kurulu Üyesi İdil Baykam tarafından konuk edildiler.

Platformun kurucu üyelerinden Merve Sütcü, 2016 yılından kurulan AOSB Kadın Sanayiciler Platformu tarafından 2024 yılında yürütülecek olan etkinliklerin oluşturulan komiteler tarafından belirlendiğini bildirdi. Sütcü, gerek AOSB’de gerekse diğer lokasyonlarda faaliyetine devam eden işletmelerin  faaliyet konuları hakkında bilgi almak ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunabilmek amacıyla firma ziyaretlerine devam edileceğini söyledi.

Kambeton A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Beril Baykam Paksoy ise Kambeton’nun, 1979 yılında kurulduğunu ve prefabrik beton yapı elemanları üretiminde köklü deneyimi ile kalite ve güveni esas alarak, tasarımından montaja kadar tüm süreçlerde hizmet sunduklarını belirtti.

Paksoy, “Tesisimizde, betonarme üst yapı elemanları, öngermeli köprü kirişleri, boşluklu döşemeler, beton ve betonarme alt yapı elemanları, santrifüj betonarme elektrik direkleri, çeşitli çevre düzenleme ve koruma elemanları ile birlikte tünel segmentleri ve tribün basamağı gibi özel imalatlar da dahil olmak üzere her türlü prefabrik beton eleman üretimi yapılmaktadır” dedi.

Firmanın grup şirketlerinde bahseden İdil Baykam, Teknopak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, 2005 yılından bu yana, Adana Hacı Sabancı OSB’de faaliyette olduğunu ve en gelişmiş teknoloji ile yüksek kalitede ofset baskılı karton ve sıvamalı kutu ürettiğini söyledi.

Baykam, “Teknopak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m² alan üzerine kuruludur ve Türkiye’nin önde gelen yenilikçi firmaları arasında yer almaktadır. Deneyimli çalışan grubu ve yaratıcı tasarımlarıyla, mutlak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir” bilgisini paylaştı.

Programda, platform üyelerine yatırımlarının inşaat sürecinde, yapı güvenliği için dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin bilgilendirme yapılıp, beton obje atölyesi düzenlendi.

Program, platform üyelerinin, istediği kalıbı seçtikten sonra, çimento harcını hazırlayıp kalıplara dökerek kurumaya bırakılması ile son buldu.

 

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor