ASKON’DAN SARIÇAM İLÇE KAYMAKAMLIĞINA ZİYARET…

(HABER MERKEZİ)-ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve beraberindeki heyet, Sarıçam Kaymakamı Murtaza Dayanç’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Yardımcıları Abdulvahap Bilge, Bekir Aydemir, İsa Topal ve Sedat Aydın yer aldılar.

ASKON Başkanı Recep Çalışkan, önemli ve başarılı görevlerde bulunan Kaymakam Sayın Murtaza Dayanç’ın Sarıçam İlçemizde başarılı çalışmalar yapacağına inancımız tamdır.  Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli iş birliği içerisinde olduklarını belirterek, Adana Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. ASKON olarak Yönetim Kurulumuz ve Üyelerimiz ile üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Sayın Dayanç’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Sarıçam Kaymakamı Murtaza Dayanç Adana’da görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Adanalılara hizmet ederken tek amaçlarının ulaşılabilirliği olduğunu kaydeden Dayanç, kurumlararası iş birliğin önemine dikkat çekerek, Adana’nın tüm dinamikleriyle birlikte çalışma gayreti içerisinde olacaklarını söyledi. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirip, ASKON Başkanı Çalışkan’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor