BAŞKAN AKAY’DAN FORZA 1940 TARAFTAR DERNEĞİ’NE ZİYARET

Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, Forza 1940 Taraftar Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Caner Halo ve üyeleriyle bir araya geldi. Akay, “Bir kulüp başarılı olmak istiyorsa mutlaka tribün gücünü arkasında hissetmeli” dedi.
“DEMİRSPOR’UN SÜPER LİGDE OLMASI BİZLERİ MUTLU EDİYOR”
Mazisi başarılar ile dolu Ulu Çınar Adana Demirspor’un kentin olmazsa olmazları arasında yer aldığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Mavi-lacivertli ekibimizin Süper ligde mücadele etmesi bizleri mutlu etmektedir. Önümüzdeki maçlarda başarılar diliyorum. Taraftarlar her zaman olduğu gibi tribünde üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte. Forza 1940 Taraftar Derneği Başkanı Caner Halo ve üyeleriyle bir araya gelerek güzel bir Demirspor sohbeti gerçekleştirdik. Kendilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Forza 1940 Taraftar Derneği Başkanı Caner Halo’da tek amaçlarının Adana Demirspor’un başarısına katkı sağlamak olduğunu belirterek Başkan Akay’a ziyaretinden dolayı teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi. (BÖLGE SPOR)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor