Başkan Uludağ, sorunları bire bir dinliyor

ADANA (BÖLGE)-Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  haftada bir gün vatandaşla görüşme geleneğine devam ediyor.  Bu görüşmelerde vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Bilal Uludağ,  yapılan görüşmelerde onların sorunlarını bire bir dinlediklerini,  çözümü için çaba harcadıklarını belirterek, “Çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi vatandaş odaklı olarak yapıyoruz” dedi.

Her Çarşamba günü gerçekleştirilen ve “Başkanla kendin görüş” sloganıyla hareket yapılan görüşmeler sabah mesai saatinde başlayarak,  son vatandaşla görüşüne kadar sürüyor.  Bilal Uludağ, kendisiyle görüşmeye gelen vatandaşların masalarına giderek sorun ve taleplerini dinliyor.  Oldukça sıcak ve samimi ortamda yapılan görüşmelerde vatandaşlar, istek, talep ve önerilerini Başkan Uludağ’a birinci ağızdan ulaştırma imkânını da buluyor.

İletişim ve diyaloga her zaman büyük önem verdiklerini anlatan Başkan Bilal Uludağ, ”Belediyemizde vatandaşlarımızla bire bir görüşme imkânı bizler içinde iyi oluyor. Onların sorunlarını dinliyor ve elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz.  Her Çarşamba günü vatandaşla görüşme geleneğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.  Bizler onlara hizmet için varız ve kapımız her zaman açık.”diye konuştu.

HALKLA SÜREKLİ İLETİŞİM

Başkan Uludağ’ın vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde birim müdürleri de bulunuyor ve sorunlara anında müdahale ediliyor. Uludağ, katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyeciliğin gerekliliği olan halkla sürekli iletişim gerçeğini hiçbir zaman göz ardı etmediklerini ifade etti.  Uludağ,  kendilerinin ekip olarak ilçe halkı için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydedip, “Vatandaşın sorunu bizim sorunumuz gibi görüyor ve bu ilke ile hareket ediyoruz. Bize gelen her türlü sorun, istek ve talepleri, imkânlarımız ölçüsünde çözmeye gayret gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkanla görüşen vatandaşlar ise, yaşadıkları sorunlarla yakından ilgilenilmesinin kendilerini son derece mutlu ettiğini belirterek, Başkan Bilal Uludağ’a kendilerine böyle bir olanak sağladıkları için teşekkür ettiler.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor