Ç.Ü. GÜNDOĞDU’DAN 4 ŞAMPİYONLUK GELDİ

Çukurova Üniversitesi  Gündoğdu Basketbol, Büyük Erkekler ve U14 ile U16 takımının ardından bu kez U18 kategorisinde namağlup Adana şampiyonu olarak bir sezonda 4 şampiyonluk elde edip Adana Basketboluna damga vurdu. U18 takımı Büyük Erkekler Liginde kendilerinden yaşça büyük rakiplerini yenip namağlup şampiyon olarak Erkekler Basketbol Bölgesel Ligine (EBBL) gitmeye hak kazandı.

 1. GÜNDOĞDU: Ç.Ü. İLE GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, başkan, yöneticiler, teknik ekip, sporcular ve emeği geçenleri yürekten kutladı. Dr. Gökhan Gündoğdu, “Basketbolun altyapısı olacağız dedik ve oluyoruz. ÇÜ ile yaptığımız işbirliği meyvelerini vermeye başlıyor ve tüm ekibi canı gönülden kutluyor, alkışlıyorum” dedi.

TARİHE GEÇTİ

Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü Gündoğdu bu sezon 4 farklı kategoride şampiyonluk sevinci yaşayan ilk takım olarak tarihe geçti. Yeşil-Beyazlılar, basketboldaki başarıları ile dikkat çekip alkış almaya devam ediyor.

BAŞKAN YELDAN KUTLADI

Kulüp Başkanı Ercan Yeldan, çok başarılı bir sezonun kendilerine gurur verdiğini ifade ederek, “Tüm oyuncularımıza, Büyük Erkek antrenörümüz Volkan Karaca’ya, U14 antrenörümüz Eray Dönmez’e, U16 ve Baş antrenörümüz Emrah Kayataş’a, , menajerimiz Halil Çora’ya,  staff ekibimize, desteklerini esirgemeyen velilerimiz ile her zaman maddi manevi yanımızda olan Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’ya çok teşekkür ederiz” dedi. (BÖLGE SPOR)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Röportaj

  Sağlık

  Spor