Ceyhanlı 100 Cumhuriyet kadını Ankara’ya çıkarma yaptı

(HABER MERKEZİ)-Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhanlı 100 kadın hemşehrisiyle başkent Ankara’ya 100. Yıl çıkarması yaptı. 100 Cumhuriyet kadınıyla Cumhuriyetin 100. yılı şerefine bulundukları Ankara’da, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde eden Başkan Erdem ve Ceyhanlı kadınlar, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ceyhanlı komşularına kucak dolusu sevgi, saygı ve selamlarını getirdi.
ANITKABİR’E DE GİTTİLER
Cumhuriyetin 100. Yılı anısına Ceyhanlı kadınlarla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde TBMM Başkan Vekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Grup Başkan Vekili Burcu Köksal, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı da ziyaret eden kadınlar, Anıtkabir’de Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkmayı da ihmal etmedi. ATA’ya saygılarını sunan kadınlar adına konuşan Başkan Erdem, “Bizlere özgür bir vatanı, eşsiz bir Cumhuriyeti miras bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. En büyük eserin Cumhuriyet’in bekçisiyiz ‘Ata’m” dedi.
Ankara’da CHP Genel Merkezi’nin düzenlediği 100. Yıl resepsiyonuna da katılan Başkan Hülya Erdem, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Cumhuriyetimizi aydınlık dolu yarınlara ulaştıracağız. Yaşasın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu laik, demokratik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti! Yaşasın! Çok yaşasın” ifadelerini kullandı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor