CHP ADAYI ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER’İN SLOGANI; “SEYHAN’DA YENİLİK ZAMANI”

(HABER MERKEZİ)-Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, çalışmalarını Adana’nın her bölgesinde aralıksız sürdürüyor. Partisinin ilçe örgütlerine başlattığı ziyaretler serisini devam ettiren Tümer, bu kapsamda Yüreğir İlçe Başkanı Sabri Sarı, Sarıçam İlçe Başkanı Sercan Polat, kadın ve gençlik kolları başkanları ile partili yol arkadaşlarıyla buluştu.
İlçe ziyaretlerinde Türkiye’nin CHP kadrolarına olan ihtiyacını paylaşan Tümer, “Yerel seçimlerde hep birlikte hareket etmek zorundayız. Dayanışmayı her alana yayacağız ve büyüteceğiz. Halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda sosyal demokrat belediyecilik anlayışını tüm Türkiye’de başarılı kılacağımıza inanıyorum” dedi.
SPORUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ
Çalışmaları kapsamında Seyhan’da bir çok mahalleden yüzlere çocuk ve gencin bir araya gelip spor yapma olanağı bulduğu Çukurova Press Havuzlubahçe Spor Kulübü’nün düzenlediği dayanışma ve kaynaşma etkinliğine de katılan CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Zülfikar İnönü Tümer, “Çocuklarımız için imkanlarını seferber eden, aileleri buluşturan, kaynaştıran, sporun birleştirici gücünü kamuoyuna yansıtan Kulüp Başkanı Engin Kanber ve ekibine teşekkür ederim” dedi.
“DAİMA ÇALIŞACAĞIZ”
Seyhan’da yenilik için yola çıktığını vurgulayan CHP’li Tümer, “Genel Başkanımız Özgür Özel öncülüğünde tüm Türkiye genelinde ve elbette ki Adana’da partimizin bayrağını daha yukarılara çıkarma mücadelemizden taviz vermeyeceğiz. Daima çalışacağız. Adaylarımız kim olursa olsun hiçbir bahaneye meydan vermeden belediye başkanı olmaları için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor