CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN PAZAR GÜNÜ ADANA’DA

Adana eski İl Sağlık Müdürü ve AK Parti’nin Yüreğir Belediye Başkan Adayı Dr. Halil Nacar, Cumhurbaşkanını karşılamak için tüm hazırlıkların tamamlandığını, Adana seçimlerini liderleri Recep Tayyip Erdoğan ve MHP  lideri  Devlet Bahçeli’ye hediye edeceklerini söyledi.

 

(HABER MERKEZİ)- Cumhurbaşkanı ve CHP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın saat 12’de Adana’da düzenlenecek törene katılmak için geleceği ve Adana halkı ile kucaklaşacağı belirtildi.

Cumhur İttifakı AK Parti Yüreğir Belediye başkan adayı ve eski İl Sağlık Müdürü  Dr.Halil Nacar, Pazar günü saat 12.00’da İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek mitinge tüm Adanalıları davet etti. Dr. Nacar, Pazar günü Adana’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’I karşılamaya hazır olduklarını ve heyecanla beklediklerini söyledi.

Dr. Halil Nacar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı Şehirleri çizgisini Yüreğir’de arttırarak devam ettirmek için heyecanlı olduklarını da vurgulayarak  şu açıklamayı yaptı;

“AK Belediyeciliğin mimarı, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Adana’ya geliyor. Tüm Adanalı hemşehrilerimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla pazar günü saat 12.00’da İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek olan mitinge davet ediyoruz. Adanalıların Cumhurbaşkanımızı bağrına basacağını ve alanı dolduracağını biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye Yüzyılı şehirleriyle, ileri teknoloji altyapısından, hayat kalitesini yükseltecek hizmetlere kadar, klasik belediyeciliğin çok ötesinde bir standart vâdettiğimizi belirtiyor. Bizde bu yolda ilerleyeceğiz. 31 Mart seçimleri Adana’nın gelişmesi, hizmetler anlamında geleceği için çok önemli. İnşallah Büyükşehir ve 15 ilçemizi kazanıp Sayın Cumhurbaşkanımız ile Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye hediye etmek istiyoruz”

 

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor