DEVECİ GENÇLİK U18 TAKIMI LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu katkılarıyla düzenlenen U-18 2.Ligi Yükselme Grubu’nda 3.hafta maçları heyecan dolu geçti. Deveci Spor U18 takımı üçte üç yaparak liderliğini sürdürüyor. Adaletgücü U18 ve Karşıyakaspor U18 takımları ise zirveyi yakın takiplerini sürdürüyorlar.

3.HAFTA SONUÇLARI

Dağlıspor U18-İmamoğlu Belediyespor U18: 1-4

Cuk.Gençlik Spor U18-Adaletgücü U18: 1-2

Deveci Gençlik U18-Ad.Yüreğir Gücü U18: 2-1

Hedef 01 Spor U18-Karşıyakaspor U18: 3-3

Devecispor Başkanı Faruk İncesoy ve Antrenör Mustafa Mustafa Zöhre maçtan sonra değerlendirmelerde bulundular.

Faruk İncesoy yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Takımımızın bu sezonki performansından oldukça memnunuz. Özellikle genç oyuncularımızın ortaya koyduğu istek ve azim bizleri gururlandırıyor. Deveci Gençlik U18’in liderliğini sürdürmesi bizi mutlu ediyor ve bu başarının devamını diliyoruz. Antrenör Mustafa Zöhre, Genel Kaptan Yavuz Selim Çalıcıoğlu ve tüm teknik ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Kulüp olarak genç yetenekleri desteklemeye devam edeceğiz ve U-18 1. Ligi’ne yükselmek için elimizden geleni yapacağız.”

Mustafa Zöhre de şunları söyledi; “Takım olarak çok iyi bir performans sergiliyoruz. Üç maçta da galip gelerek liderlik koltuğunda yer almaktan mutluyuz. Oyuncularımın disiplini ve sahadaki mücadeleleri takdire şayan. Her maçta daha da iyiye gidiyoruz ve hedefimiz sezon sonuna kadar bu performansı sürdürebilmek. Bugün AD. Yüreğir Gücü karşısında da etkili bir oyun sergileyerek galip geldik. Önümüzdeki maçlara aynı ciddiyetle hazırlanacağız.”

Deveci Gençlik U18, ASKF desteğiyle liderliği sürdürdüğü U-18 2. Ligi Yükselme Grubu’nda, futbolseverleri gelecek haftalarda da heyecan dolu karşılaşmalar bekliyor. Tüm takımlara başarılar dileriz dedi. (HABER: MEHMET APAYDIN)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor