DR. HALİL NACAR “YÜREĞİRLİ KAZANACAK”

(HABER MERKEZİ)-Cumhur İttifakı AK Parti Yüreğir Belediye Başkan adayı ve Adana eski sağlık Müdürü  Dr. Halil Nacar, “Halkımız göreve layık görürse Yüreğir ve Yüreğir halkı kazanacak” dedi. Nacar, yaptığı hizmetlerin yapacağı hizmetlerin garantisi olduğunu söyledi.

AK Parti ve MHP Yüreğir İlçe teşkilatlarında coşku, konfetiler  ve meşaleler ile karşılanan  Dr. Halil Nacar, gösterilen ilgiye teşekkür edip güçlü kadroları ile ilçeyi daha ileriye taşıyacaklarının sözünü verdi..

İNŞALLAH ZAFER YÜREĞİR’LİNİN OLACAK

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Halil Nacar, “AK Parti ve MHP ilçe başkanlarımıza, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Ülkü Ocağı ilçe başkanımız, mahalle temsilcilerimiz ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Sizlerin desteği ile inşallah 31 Mart sabahı seçimden zaferle çıkacağız ve Yüreğirli kazanacak” dedi.

YÜREĞİRLİ BİZE İNANIYOR

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ramazan Coşkun ve MHP Yüreğir İlçe Başkanı Tamer Yücel, tüm teşkilatlar olarak aylardır kapı kapı gezdiklerini ve seçim çalışmalarını devam ettirdiklerini anlatıp, “Cumhur İttifakı AK Parti Yüreğir Belediye Başkan adayımız Dr. Halil Nacar, seçimin galibi olacaktır. Çünkü Yüreğirli bize inanıyor ve güveniyor” dediler.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor