ERDAL HATİPOĞLU; “ADANA’NIN KALBİ SEYHAN HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

(HABER MERKEZİ)- Adana’nın Cumhur İttifakı Ak Parti Seyhan İlçe Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, mahalle gezilerini sürdürüyor. Erdal Hatipoğlu, şimdi Cumhur İttifakı zamanı, şimdi hizmet zamanı, Seyhan’a gerçek belediyeciliği getireceğiz, Adana’nın kalbi Seyhan hak ettiği gerçek hizmeti AK Parti Belediyeciliği ile alacak” dedi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, mahalle gezilerini de yoğun tempoda sürdürüyor. Vatandaşlarla birebir temas kuran, gençliği, dinamik yapısı, samimiyetiyle halkın kucakladığı Hatipoğlu, “Kol kola, omuz omuza vererek Seyhan’ın her sokağında olacağız. Halkımızın sevgisi bizleri mutlu ediyor. Çok yoğun bir kampanya sürecimiz var. Enerjimiz yüksek. Vatandaşlarımızın gösterdiği sevgi, halkımızın belediyeden beklentileri, daha iyi bir Seyhan umudu enerjimizi hep yüksek tutuyor. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve destekle inşallah 1 Nisan sabahından itibaren Seyhan’ı Ak Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız. Adana’nın kalbi Seyhan hak ettiği gerçek belediyeciliği Ak Parti Belediyesi ile görecek. Şimdi Ak Parti zamanı, şimdi Cumhur İttifakı zamanı, şimdi hizmet zamanı. Seyhan’a gerçek belediyeciliği getireceğiz” dedi.

Erdal Hatipoğlu, Cumhur İttifakı’nın belediye meclis üyesi adayları, ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Hatipoğlu başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Bayram Uzundere, MHP Seyhan İlçe Başkanı Hamit Çetin, Ülkü Ocakları Seyhan İlçe Başkanı Murat Ertok, Cumhur İttifakı’nın Seyhan Belediye meclis adayları katıldılar. Başkanlık zirvesi olarak nitelendirilen toplantıda, yoğun tempoda yürütülen seçim çalışmaları ve yol haritaları hakkında istişarede bulunuldu, birlik ve beraberlik mesajı verildi. 31 Mart’a kadar yapılan çalışmaların yanı sıra, 1 Nisan sabahından itibaren Seyhan’a, Seyhanlılara hizmet yolunda yapılacak çalışmalar da masaya yatırıldı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor