ERDAL HATİPOĞLU, SEYHAN’A HİZMET İÇİN DEVAM EDECEK

AK Parti Seyhan ilçe başkan adaylarından Erdal Hatipoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, kendisine destek verenlere teşekkür ederek seçimlerin demokrasiye yakışır şekilde tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

 

(HABER MERKEZİ)-Cumhur İttifakı AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, Adana’nın 56 ilden büyük ilçesi olan Seyhan’a katma değer için çalışmayı sürdüreceğini söyledi.

31 Mart yerel seçimini değerlendiren Erdal Hatipoğlu, belediye başkanlığı için ilk günden itibaren yoğun tempoda çalıştıklarını bildiren Hatipoğlu, oylarıyla iradelerini sandığa yansıtan seçmenlere teşekkür etti. Hatipoğlu, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

“Değerli hemşerilerim, çok kıymetli Seyhanlılar. İlk günden itibaren gece gündüz çalıştık, Seyhan’da elini sıkmadığımız, gönlüne girmediğimiz kimse kalmadı. Gücümüzün yettiğinin çok daha üzerinde bir çalışma azmi sergiledik. Halkımız kararını verdi, seçimleri demokrasimize yakışır şekilde tamamladık. Bu sonuçların tüm ülkemize ve Seyhan’ımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yıllardır Seyhan’a verdiğimiz katma değer ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Tek bir keşkemizin bile olmadığı bu serüvende bizlere gösterdiğiniz güven ve teveccüh için sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu kutlu yolda her zaman yanımda olan çok kıymetli aileme ve dostlarıma, gece gündüz demeden birlikte yürüdüğümüz saha ve sosyal medya ekibime, teşkilatlarımıza ve bize oy veren vermeyen ayrımı gözetmeksizin sandığa giderek seçime katılan tüm Seyhanlılara şükranlarımı sunuyorum.”

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor