Gündoğdu ‘100 Yılın Kadınları’ için Hatay’da

(HABER MERKEZİ)-Gündoğdu Vakı, 6 Şubat 2023 asrın deprem felaketinde binlerce vatandaşımızı yitirdiğimiz Hatay’ı yalnız bırakmıyor.

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “100 Yılın Kadınları için Hatay’a gittik ve hep gideceğiz” dedi.

Gündoğdu Vakfı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Depremin doğrudan etkilediği 11 ilden birisi olan Hatay’da kadınlarımız ve geleceğimiz olan çocuklarımızın yanında yer aldı.

DEFNE KONTEYNIR KENT ZİYARET EDİLDİİ

Adana Gündoğdu Koleji ve Ön okullarından Öğretmenler ve personellerin işbirliğiyle düzenlenen kadınların hijyen ve öz bakım ihtiyaçlarının karşılanması için depremden etkilenen Hatay/Defne Konteyner Kentte hijyen kiti dağıtımı yapıldı.

Öz bakım çadırı kuruldu, Adana’dan kuaför ve bakım uzmanı, kurulan özbakım çadırında depremzede kadınlarımıza ve çocuklarımıza hizmet verdi.

 1. GÜNDOĞDU: YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “İnşallah ülke olarak bir daha böyle bir felaket yaşamayız. Kayıplarımıza bir kez daha rahmet diliyorum. Bu yolda bizimle birlikte yürüyen tüm takım arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü şimdiden kutluyoruz. Deprem bölgesini yalnız bırakmamaya devam edeceğiz” dedi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Röportaj

  Sağlık

  Spor