“HAKEMLER ARASINDA ÇETELEŞME VAR!”

Son haftalarda kötü sonuçlar alan Adana Demirspor’un Başkanı Murat Sancak, sosyal medyadan açıklama yaparak, hakemler arasında çeteleşmenin olduğunu söyledi.

Sancak, “Hakemler TFF’ye operasyon çekiyor. Umarım farkına varırsınız. Farkına varamazsanız, hakemler ve temsilcilerin içindeki çeteyi çökertemeyecekseniz, bırakın gidin. YETER, YETER, YETER! Biz hakkımızı nerede arayacağız nerede, nerede! Ya bu işi derhal ve ivedilikle çözün, çözün, çözün ya da İSTİFA EDİN!” ifadelerine yer verdi.

”Bana ödül olarak ne vereceksiniz?”
Hakemlerin performansı hakkında yorumlarda bulunan Sancak, ”Geçen hafta net kırmızı kartı vermeyen, ofsayt olmaması muhtemel pozisyon1 pat diye bayrağı çeken, hakemlere ne ceza verdiniz? Ödül olarak sonraki haftaya maç vermek. Peki o zaman ben de ceza aldım. Bana ödül olarak ne vereceksiniz? Ama şunu bilin cezalarla TERBİYE EDEMEZSİNİZ! Bakalım bugünkü hakeme ödül olarak hangi maçı vereceksiniz ve bize ne ceza vereceksiniz bekliyorum, aman elinizi ağırlaştırmayın.” dedi.

”Temsilciler içinde de çeteleşme var”
Sadece hakemlerin değil, temsilcilerin içinde de çeteleşme olduğunu söyleyen Sancak, ”Mehmet Büyükekşi burnunu kuma görmüş ve kafasını kaldırmıyor. İlk geldiği zaman kendisi ve Müslüm Özmen’e söylemiştim. Hakemler arasındaki o çeteleşmeyi gönderemiyorlar. Ferhat Başkan bir operasyon yaptı ama 3-5 kulüp destek verdi sonra Tahkim kurulundan karar çıktı tekrar o hakemler geri döndü. Her ortamda onlarda insan diyen bendim. Art niyetli kararlar veriyorlar.  Yusuf Erdoğan’ın ayağına top bile değmemiş. Golü iptal etmek için hemen ofsaytı kaldırıyor. İlk yarı 7-8 dakika oyun durmuş 1 dakika veriyor. İkinci yarı 12 dakika olması gerekirken 6 dakika verdi. Hakemin yaşadığı olay sonrası Yeter! Yeter! Yeter! dedi ya bende buradan artık Yeter! Yeter! Yeter! diyorum. Sadece hakemlerin değil temsilcilerin bile içinde çeteler var. Bu kadar destek verdik, iyi niyet dedik, hata yapar dedik ama yeter artık. Pozisyon pozisyon Mehmet Büyükekşi ve Müslüm Özmen’e attım. Susturmaya çalışıyorlar. Bizi susturamazsınız. İstediğiniz gibi at koşturuyorsunuz.” dedi (HABER: MEHMET APAYDIN)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor