HALİL NACAR; “YÜREĞİRLİ’NİN KAZANACAĞI İŞLER YAPACAĞIZ”

(HABER MERKEZİ)-Cumhur İttifakı AK Parti Yüreğir Belediye Başkan adayı Dr. Halil Nacar, seçim gezilerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Gittiği her mahalle, cadde ve sokakta vatandaşlarla birebir temas kuran Dr. Halil Nacar, gördüğü ilgi ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirip, “Sizlerin sevgisi bizleri mutlu ediyor, sevindiriyor, şunu iyi bilmenizi istiyorum verdiğiniz destekler için sizleri mahçup etmeyeceğim. İşimiz gücümüz, tüm düşüncemiz Yüreğir ve Yüreğirliye hizmet olacak. Hep daha iyi neler yaparız bunun için çalışacağız” dedi.

YÜREĞİRLİNİN KAZANACAĞI İŞLER YAPACAĞIZ

Cumhur İttifakı AK Parti Yüreğir Belediye Başkan adayı Dr. Halil Nacar, “Ben içinizde olmak, sizlere hizmet etmek için aday oldum. Her mahallenin temsilcisi ben olacağım ve sizi en çok düşünen olacağım. İnşallah hep birlikte Yüreğirlinin kazanacağı işler yapacağız. Benim 20 yıllık doktorluk meslek hayatımın 10 yılı yöneticilikle geçti. Şimdi kamuda yaptığımız hizmetleri inşallah belediye başkanı olarak Yüreğir’de devam ettireceğiz. En büyük mutluluğum yapacağımız hizmetler ve projeler olacak. İnsana dokunan, sosyal projelere ağırlık vereceğiz” diye konuştu.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor