Kadir’in kirvesi Zeydan Karalar oldu

(HABER MERKEZİ)-Ceyhan’ın sevilen ailesi, iş dünyasının önde gelen isimlerinden Önük Ailesi, sünnet düğününde duygulu ve coşku dolu anlar yaşadı. CHP camiasının emekçi ismi İsmail Önük’ün oğlu Kadir, düzenlenen sünnet düğününde Adana siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.
Yüreğir River Park’ta düzenlenen törende minik Kadir’in kirveliğini Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeydan Karalar yaptı. Dedesi Kadir Önük’ün adını alan küçük Kadir’in sünnet düğününe CHP 26. Dönem Adana Milletvekili ve Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Zülfikar İnönü Tümer ile CHP il ve ilçe yöneticileri, siyasi partilerin temsilciler ve iş dünyası katıldı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut ve Adana Milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer ve Ayhan Barut’un telgrafla kutladığı Önük ailesi, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yoğun programına rağmen kendilerini yalnız bırakmayıp çocuklarının kirvesi olmasından duyduğu mutluluğu paylaşan İsmail Önük, gerek bizzat katılan gerekse telgraf ve çiçekle mutlu güne ortak olan tüm eş, dost, akraba ve siyasi yol arkadaşlarına teşekkür etti.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor