KOCAİSPİR, “GÖREVİMİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA DEVREDİYORUM”

Attıkları her adımda, çaldıkları her kapıda Yüreğir halkının sıkıntılarına ortak olduğunu belirten Fatih Mehmet Kocaispir, destek veren herkese ve yol arkadaşlarına teşekkür ederek verdiği hizmetin rahatlığı içinde görevini teslim ettiğini söyledi.

(HABER MERKEZİ)-Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, kamuoyuna sosyal medyadan açıklamada, görevini gönül rahatlığıyla devrettiğini belirterek, görevi ve seçim kampanyası sırasında destek veren herkese teşekkür etti.

Sosyal medyadan mesaj yayınlayarak seçimleri değerlendiren Kocaispir,  şunları söyledi;

“Kıymetli Adanalılar, Değerli Hemşehrilerim,

Bugüne kadar hep Adana’mıza gönül verdik. Adana’mız için çalıştık.

Attığımız her adımda, çaldığımız her kapıda tek gayemiz; hemşehrilerimizin sıkıntılarına ortak olmak, gönüllerine girebilmek oldu. Bizim derdimiz her zaman insan oldu. Adana’mız için titizlikle ve muhabbetle çalıştık, projelerimizi anlattık.

Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir belediye başkan adayı olarak katılmaktan onur duyduğum 31 Mart yerel seçimlerinde; Adana’mıza yakışır bir demokrasi şöleni gerçekleşti. Hemşehrilerimizin tercihi başımızın üstündedir. Seçim sonuçları ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun. Seçilen tüm belediye başkanlarımıza başarılar dilerim.

Adana hepimizin gözbebeği. Adana bizim sevdamız. Bu anlayışla bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da bu güzel şehir için samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz.

Adaylık kampanyamız boyunca yaptığımız çalışmalarda desteğini esirgemeyen tüm dava ve yol arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım.”

 

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor