Orhan Canbolat Acılara Tercüman Oldu “Neredeler”

(HABER MERKEZİ)-Müzisyen Orhan Canbolat deprem sonrası yaşanan acılara tercüman olabilmek için hazırladığı  “Neredeler” adlı Şarkı büyük ilgi görüyor.

6 Şubat depreminin yıl dönümünde yaşanan acıyı “Neredeler” adlı şarkı ile dile getiren müzisyen Orhan Canbolat, Müzisyen bir aileden geldiğini belirtti. “Neredeler” şarkısının nasıl ortaya çıktığını anlatan deneyimli müzisyen depremi birebir yaşamış, yakınlarını kaybetmiş biri olarak duygularının acı kısmıyla “Neredeler”i yazıp bestelediğini söyledi.  Deprem Bölgesinin ve Hatay’ın onun için ne anlam ifade ettiğini de dile getiren Orhan Canbolat deprem sonrası şehrin onun için sadece acıyı çağrıştırdığını söyledi.

“BU ŞARKI KALBİMİN SESİDİR”

Müzisyen Orhan Canbolat, “Depremi birebir yaşamış, yakınlarını kaybetmiş biri olarak duygularımın acı kısmıyla yazıp bestelediğim, seslendirdiğim; asla ticari kaygısı olmayan bu şarkı kalbimin sesidir. Duyurmak istediğim bir eserdir. “Neredeler” türküsünün içeriğine bakarsanız anadan babaya, kardeşten eşe, ağadan paşaya, amcadan halaya, dosttan akrabaya herkes var. Dinleyen ve acısı olan herkese bir nebze teselli olmasını diliyorum.” Dedi.

Müzisyen Orhan Canbolat’ın “Neredeler” adlı şarkısını ve klibini https://www.youtube.com/watch?v=5nnBDIj1LXA linki üzerinden izleyebilirsiniz…

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor