ÖZGÜR ÖZEL VE KEMAL KILIÇDAROĞLU NİKAH ŞAHİDİ, ORHAN SÜMER KAYINBABA OLDU

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlarından Selahattin Çolak’ın yeğeni CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer ve eşi Aynur Sümer’in oğlu Baran ile Buse, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın nikah kıydığı düğünde, Eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve yeni genel başkan Özgür Özel’in yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de nikah şahitlikleri yaptı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanlarından Selahattin Çolak’ın yeğeni Orhan Sümer’in oğlunun düğün törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut, Abdullah Doğru, Sadullah Kısacık gibi siyasetçiler de katıldı.

 

(HABER MERKEZİ)- Adana Büyükşehir Belediye Başkanlarından Selahattin Çolak’ın yeğeni  CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer ve eşi Aynur Sümer’in oğlu Baran ile Buse, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Konukların ve partililerin bir araya geldiği düğün törenine Orhan Sümer’in dayısı  Adana Büyükşehir Belediye Başkanlarından Selahattin Çolak ta katılırken, CHP eski Genel Başkan kemal Kılıçdaroğlu ve yeni genel başkan Özgür Özel nikah şahitliklerini yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın kıydığı nikah töreninde Özgür Özel ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana Milletvekilleri Burhanettin Bulut, Ayhan Barut ile Müzeyyen Şevkin de hazır bulundular.

Nikah Şahitliği yapan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, her iki çifte mutluluk dileğinde bulunurken “Biz burada kız tarafı ya da erkek tarafı olarak tercihte bulunmak yerine hangi aileden olduğumuzu açıklayalım. Biz Türkiye’nin en büyük, birbirini en çok seven, birbirine en çok güvenen, en güçlü ailesi CHP ailesi olarak buradayız. Ben hem iki aileye hem çifte birlikte uzun ömürler diliyorum.” dedi

Kemal Kılıçdaroğlu da tavsiyelerde bulunarak   mutluluklar diledi.
Düğüne, AK Parti Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, CHP Adana Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, Ayhan Barut, Müzeyyen Şevkin, Deva Milletvekili Sadullah Kısacık, Milletvekili Bilal Bilici, CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, CHP ilçe ve belediye başkanlarının yanı sıra eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana OSB Başkanı Bekir Sütçü ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

BÖLGE, GENÇ ÇİFTLERE MUTLULUKLAR DİLER

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor