ŞAHİN BİLGİÇ, “GELİŞEN İŞ DÜNYASI TOPLUMU ZENGİNLEŞTİRİR” DEDİ

(HABER MERKEZİ)-Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve yönetimi, bu kez Kozan’a bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, YK Üyeleri Hamit Tezcan ve Şahin Güneşer ile Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’ye Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı’ya, Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp’a ve Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

GELİŞEN İŞ DÜNYASI TOPLUMU ZENGİNLEŞTİRİR

Ziyaretlerde Kozan’ın ekonomik gücü ve refahının arttırılması yerel yönetimlerle ve STK’ların gayreti ile mümkün olacağını ifade eden Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Şahin Bilgiç, “Bölgenin ticari ve turizm yönünün şekillenmesinde, iş dünyasının rotasının belirlenmesinde üstlendiğiniz rolü önemsiyor, bu anlamda sizleri başarılı buluyor, takdir ediyoruz. Güçlü yerel ekonomi; ulusal alandaki ekonomiyi daha da güçlendirir. Son dönemlerde üretim, turizm ve özellikle tarımsal ihracat alanında katma değer yaratan Kozan’ın sınırlarını genişletmesi kaçınılmazdır. Bereketli toprakları, zengin maden ocakları, önemli tarihi dokusu ile çevre illere de köprü olma konumundadır. Gelişen, güçlenen iş dünyasının toplumu zenginleştirdiği gibi geleceğe de yön verdiği unutulmamalıdır. Bugün yapmış olduğumuz ziyaretlerden son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek isteriz. Adanamızın merkezi ve ilçeleriyle artık kendini daha ileri noktalara taşıyacağına bir kez daha emin oldum. Birlikte çok daha güçlüyüz.” dedi.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor