ŞULE ÖZÜLKÜ, SEYHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TALİP OLDU

AK Parti’den Seyhan Belediyesi ile Adana Büyükşehir Belediye Meclisi üyeliği görevinde bulunan Yasemin Şule Özülkü, “Bu süreçte zaten hakim olduğum şehrimizin ve Seyhan’ımızın sorunlarırını çok iyi biliyorum ve büyük tecrübeler de edindim. Sorunların çözümü için süreç içerisinde önemli çalışmalar yaparak çeşitli projeler hazırlama imkanı buldum” dedi.

 

(HABER MERKEZİ)- 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimi yaklaşırken AK Parti Seyhan ve Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yasemin Şule Özülkü, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Seyhan Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Parti binasında AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Bayram Uzundere’ye aday adaylığı başvurusunu yapan Özülkü, “Özülkü ailesi olarak şehrimize birçok alanda hizmet ettik, etmeye de devam ediyoruz. Yatırımlarımızı daima Adana’mıza yaptık,  bir katma değer üretilecekse, istihdam oluşturulacaksa ki ben olursam oluşacak,  bu doğup büyüdüğümüz,sevdamız olan Adanamızda olmaldırı dedik.Onlarca işkolunda bu anlayış üzerine yatırımlar yaptık. Sivil toplum kuruluşlarından spor kulüplerine, dernek ve vakıflarımız dahil, şehrimiz için çalışan, koşturan marka değeri oluşturabilecek tüm unsurlara destek verdik.” diyen Şule Özülkü, açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“Bu gayretlerin tamamı Adana’mıza olan aşkımızın ve sevdamızın gereği idi ve bundan sonra da daima böyle olacaktır.Malumunuz üzere 5 yıla yakın süre olarak AK Parti’nin bir mensubu olarak Seyhan Belediyesi ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olarak görev yapmaktayım. Bu süreçte zaten hakim olduğum şehrimizin ve Seyhan’ımızın sorunları noktasında çok çalıştyım, sorunları yakından biliyorum ve tecrübeler edindim. Aynı zamanda bu sorunların çözümü için süreç içerisinde önemli çalışmalar yaparak çeşitli projeler hazırlama imkanı da  buldum.  Yani dersime iyi çalıştım. İnancım bugüne kadar olduğum gibi bundan sonra da hizmette sınır tanımayan anlayışımı sizlerin de katkılarıyla güzel Seyhanımızı en sorunsuz, yaşanabilir, ilçede yaşayanların mutlu olduğu bir ilçe yapabilmek için gece-gündüz çalışarak Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi halka ve Hak’ka hizmet ilkesiyle çalışacağım. şimdi köşesini çok iyi bildiğim, her konuda vakıf olduğum, insanlarını çok iyi tanıdığım güzel şehrimiz Seyhan’da birikimlerimizin daha etkin bir şekilde kullanmanın zamanının geldiğini inancıyla Seyhan Belediye Başkanlığına aday adaylığına başvurumu yapmış bulunmaktayım.”

“Dün ve bugün de olduğu gibi yarın da bu şehre hizmet etmek için makamlardan ve etiketlerden bağımsız çalışacağımdan emin olmanızı istiyorum”

Şule Özülkü, sözlerini  halkın desteğiyle verilecek görevi yapacağından emin olduğunu, kendisine güvenilmesini ve birlikte başaracaklarını belirterek, şöyle dedi :

“Yüce Allah sağlık ve ömür verdiği müddetçe daima yaptığımız gibi bu şehre ve güzel insanlarına faydalı olarak çalışmalarımıza devam edeceğim, aday adaylığı sürecimin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Seyhan Belediyesi Başkan Aday Adayı Yasemin Şule Özülkü’nün konuşması büyük alkış aldı.

-“SİZ BİZİM ABLAMIZSINIZ”

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Bayram Uzundere, Yasemin Şule Özülkü’nün başvurusunu aldıktan sonra, “Siz bizim ablamızsınız. AK Parti ve Seyhan İlçesine olan katkılarınızı yakından biliyoruz” diyerek, Yasemin Şule Özülkü’ye teşekkür etti.

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor