TOHM yüzme sporcularından Ataşbak’a ziyaret

Edirne Cup’a davet edilen Adana TOHM Yüzme Sporcularından Yaşar Sakar ve Berkay Güllü Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Abdulkadir Ataşbak’ı makamında ziyaret etti.

TOHM Koordinatörü Murat Adıgüzel ve Yüzme Koordinatörü Metin Maralcan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Ataşbak sporcuların başarılarının devamını diledi. Edirne’de 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek yarışlara davet edilen sporculardan derece beklediğini belirten Ataşbak, şöyle devam etti. “Adana olarak her branşta olduğu gibi yüzme sporunda da her geçen gün başarılarımızın arttığını görüyoruz. Bir zamanlar yüzme denilince akla ilk gelen il olan kentimiz, maalesef zamanla bu özelliğini yitirmişti. Ancak son yıllarda özellikle de, Adana’mızın Türkiye Olimpiyatlara Hazırlama Merkezi (TOHM) olmasından sonra  elde edilen dereceler, bizlere eski başarılı günlere dönüşü müjdeliyor. Edirne CUP’ta bizi temsil edecek iki kardeşimin madalyalarla kentimize döneceklerine ve bizleri gururlandıracaklarına inanıyorum.”

Adıgüzel; “Desteklerinden Dolayı Ataşbak’a Teşekkür Ediyoruz”

Toplantıda görüşlerini dile getiren TOHM Koordinatörü Murat Adıgüzel; “İl Müdürümüz Ataşbak’a ilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendileri sık sık merkezimize gelerek hem bizlerin, hem de sporcuların ihtiyaçlarıyla çok yakından ilgileniyor. Bizler de Sayın İl Müdürümüzün bu desteklerini boşa çıkarmamak adına canla başla çalışıyoruz. İnanıyorum ki çok yakın zamanda TOHM sporcularımızdan Avrupa ve Dünya Şampiyonları çıkaracağız.”

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor