TSYD Adana Şubesi’nde yönetime üç yeni isim

TSYD Adana Şubesi’nde yönetime üç yeni isim

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube yönetiminde üç ismin istifasının ardından yedek listeden Eren Bozkurt, Murat Karaman ile Mehmet Tarık Akçan yeni yönetim kurulu üyeleri oldu. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’nde gerçekleşen toplantının ardından görev bölümü de yapıldı. Buna göre as başkanlıklara Tevfik Dinçkalmış ve İrfan İşisağ, yönetim kurulu sekreterliğine Adnan Kulak, mali işler sorumluluğuna Mehmet Tarık Akçan, yönetim kurulu üyeliklerine ise Eren Bozkurt ile Murat Karaman getirildi. TSYD Adana Şube Başkanı A.Kurtul Çakın, geride kalan görev sürelerinde önceki üç yılda olduğu gibi yine birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Çakın, Balıkesirspor maçında stat girişinde yaşanan olaylara ilgili de açıklamada bulunarak, “Yapılan görüşmeler neticesinde olayların bir daha yaşanmaması için gerekli adımlar atıldı. Sağduyuyla hareket edip sorunların çözümü için yetkililerle bir kez daha görüşeceğiz. Unutulmamalıdır ki; müsabakalar için yapılan akreditasyonlarda tek yetkili kurum Türkiye Spor Yazarları Derneği’dir. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’nin akredite etmediği hiçbir kişi müsabakalara giremez” dedi.

Öte yandan Menemenspor-Adana Demirspor müsabakası için akredite olan isimler Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Yönetim Kurulu tarafından belirlenmiştir. 19 isim akredite edilmiştir.

Yüreğir Belediyesi tarafından 15 isim otobüsle, 4 isim de özel araçlarıyla İzmir’e gidecekler. Akreditasyonu yapılan isimler: Vahap Ünkat, Kurtuluş Kılınç, Sefa Saygıdeğer, Ahmet Duran Çağ, yusuf Aslan, Cafer Esendemir, Soner Kan, Adnan Kulak, Erol Şennur, Bülent Çelikten, Engin Kanber, Sabit Özkeser, Şehmus Baysal, Basri Baş, Hüseyin Azar otobüsle, Cemil Serezli, Yavuz Yıldırmaz, Ergun Kara ile Hakan Köker özel araçla Menemen deplasmanına gidecektir.

Otobüsle gidecek olan meslektaşlarımız için kafile başkanlığını TSYD Yönetim Kurulu Sekreteri Adnan Kulak yapacaktır. Sağ salim gidip gelmeniz dileğiyle. Görevli arkadaşlar araca HES koduyla alınacaktır.

(SPOR SERVİSİ)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor