TSYD ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Spor Yazarları Derneği ile Büyükşehir Belediyesi’nce ortak düzenlenen Uluslararası 5 Ocak yarı maratonu TSYD Basın Teşvik ödülleri sahiplerini buldu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi Nihat Geven Tesisleri’nde aynı zamanda TSYD üyeleri ve spor paydaşlarının da katıldığı  iftar yemeğinin ardından ödül töreni düzenlendi. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Seyhan Belediye Başkan adayı Oya Tekin, ASKF Başkanı Ahmet Bozan, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ile spor paydaşları yer aldı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, iftar yemeği ve ödül törenine katılanlara teşekkür ederken, her zaman sporun içerisinde olduğunu söyledi. TSYD Adana Şube Başkanı Engin Kanber de, böylesine anlamlı bir iftar yemeğinin ardından ödül töreni düzenlemenin gururunu yaşadıklarını belirtirken, İftar yemeğine katılan ve ödül alan tüm gazetecilere teşekkür etti.

Basın Teşvik Yarışmasında  ödül alan gazetecilere Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar plaket ve ödüllerini verirken, TSYD Adana Şube Başkanı Engin Kanber de, spora katkılarından dolayı Başkan Karalar ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı İrfan Irmak’a plaket verdi.  Basın teşvik yarışmasında şu isimler ödül kazandı:

Sayfa Düzeni dalında  Adana Gazetesi’nden Ahmet Kırmızıdal, İlkhaber Gazetesi’nden Emre Ekici, Köşe yazısı dalında Çukurova Press Gazetesi’nden Sabit Özkeser,  Görüntü dalında TRT’den Memiş Akçam, Haber dalında TRT’den Betül Eser. (BÖLGE SPOR)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor