TÜFAD’dan gelişim semineri

TÜFAD’dan gelişim semineri

Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Adana şubesi tarafından,  futbol antrenörleri için gelişim semineri düzenleniyor.  Toplamda üç seminerin yapılacağını kaydeden TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer, “Her seminere katılan antrenör 5 kredi notu ile değerlendirilecek.  Üç seminere katılan antrenör ise toplamda 15 kredi puanına ulaşacak.  Bu 15 kredi puanını alamayan antrenörler 2020-2023 tarihleri arasında herhangi bir takımla sözleşme yapamayacaklardır. Seminerin katılım ücreti 100 TL. Her seminer bir gün sürecek” diye konuştu.

UEFA-ELİT_A, UEFA-A, UEFA-B, TFF-A profesyonel Kaleci Antrenörü, TFF_Teknik Direktör, TFF-A lisanslarına sahip olanlar seminerde katılabiliyor.  Birinci Seminer 16 Mart, ikinci seminer 6 nisan, üçüncü seminer ise 16 nisan tarihlerinde  yapılacak.  Seminer Çukurova Üniversitesi İ.Akif Kansu toplantı salonunda yapılacak. Katılım başvurusu ise https:tufad.org.tr adresi üzerinden yapılacak.

Bu arada  TUU_B,TFF-B kaleci antrenörü, TFF GRASSROOTS-C VE AMATÖR KALECİ ANTRENÖRLERİ İÇİN ise haziran 2020 tarihinde zorunlu eğitim semineri yapılacaktır. Bu seminere katılmayan antrenörler ise 2020-2022 tarihleri arasında herhangi bir takımla sözleşme yapamayacak.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor