VURANKAYA ve ATAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ADANA (BÖLGE)-Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) ve Vurankaya  Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Vurankaya ve Ferda Vurankaya’nın kızları Polen Vurankaya, Gezi Hotel Bosphorus – Atay Turizm İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Atay ve Zerrin Atay’ın  oğulları Can Atay ile nişanlandı. Genç çiftin nişan yüzüklerini  aile büyüklerinden Naci Görgün ve  İsmet Görgün taktı.

Riva Reşatbey Otelinde yapılan nişan törenine iş adamı Tamer Gülcan ve eşi Aysun Gülcan, Devrim Aka ve eşi Çimen Aka, Tolga Kırgız, Levent Güngör ve eşi Hayriye Güngör, Murtaza Kılçık ve eşi Arzu Kılçık, Yalçın Avcı ve eşi Kadriye Avcı, Ahmet Delibalta ve eşi Eda Delibalta, Erdoğan Ramazanoğlu, Mesut Görgün ve eşi Nuray Görgün, Halit Erdoğan ve eşi Aylin Erdoğan katıldı.

Vurankaya  Şirketler Grubu  Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Vurankaya ve eşi  Ferda Vurankaya, oğulları Kaya Vurankaya, Mahmut  Hocaoğlu ve eşi Pelin Şeyda Hocaoğlu, iş adamı Murat Şan ve eşi Müjgan Şan, oğulları Özgür Şan ve eşi Berna Çokgör Şan, kızları Elif Özge Şan genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

İş dünyasının önde gelen isimleri ile birlikte nişan törenine çok sayıda şeçkin davetli katılarak Vurankaya ve Atay ailelerinin mutluluklarını paylaştı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor