YAVUZLAR KÖPRÜSÜ NEFES ALDIRACAK

Yeniden Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zeydan Karalar, Yavuzlar Köprü yapım çalışmalarını denetlerken, en kısa sürede tamamlanacağını ve Seyhan ile Yüreğir’de trafiği rahatlatacaklarını söyledi.

 

(HABER MERKEZİ)-31 Mart seçimlerinde tekrar Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zeydan Karalar, ikinci dönemin ilk günlerinden itibaren, temposunu hiç azaltmadan çalışmaya devam ediyor.

Zeydan Karalar, ikinci döneminin ikinci gününe sabahın erken saatlerinde çalışarak başladı. Yavuzlar Köprüsü’nde sona yaklaşan çalışmaları denetleyen Başkan Zeydan Karalar, “Köprümüz tamamlandığında Reşatbey, Yavuzlar ve Sinanpaşa mahalleleri birbirine bağlanırken, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nın da trafik yükü hafifleyecek” dedi.

Başkan Zeydan Karalar şunları söyledi: “Seçimi geride bıraktık, Adana halkına sonsuz teşekkür ediyorum. 5 yıl daha hemşehrilerime hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sabahın erken saatlerinde işimizin başındayız. Halkımıza çok daha fazla hizmet ettiğimiz, çok verimli bir 5 yıl geçirmeyi planlıyoruz.”

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor