Karaduvar Mahallesi Kentsel Tasarım Proje Yarışması

Karaduvar Mahallesi Kentsel Tasarım Proje Yarışması

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan Karaduvar Mahallesi kentsel tasarım proje yarışması yapılacaktır.

Yarışmanın türü; Karaduvar Mahallesinin kimliğini belirleyen, doğal, kültürel, tarihi ve sosyal  özellikleri ile kullanım açısından önem taşıyan kesimlerinde özel uygulama   ayrıntıları içerecek biçimde hazırlanan plan ve projeler ile üst ölçekte kimlik ve dil çalışması, orta ölçekte yapı ve çevresinin bütüncül bir anlayışla tasarlanmasını amaçlayan kitle-açık alan düzenleme çalışması, alt ölçekte ise kitleler arası boşlukların çevresel tasarımını içeren kentsel tasarım proje yarışmasıdır.
Yarışmanın şekli; 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 23. Maddesi ile “Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği” doğrultusunda serbest, ulusal ve tek kademeli kentsel tasarım proje yarışmasıdır.

Detaylı bilgi için https://www.ilan.gov.tr/ilan/746382/ihale-duyurulari/-4734-kik-plan-ve-tasarim-proje-yarismalari/karaduvar-mahallesi-kentsel-tasarim-proje-yarismasi

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor