Tarım arazisi icradan satılacak

Tarım arazisi icradan satılacak

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, Kırıkhan İcra Dairesi tarafından tarım arazisi icradan satılacaktır.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Hatay İl, Kırıkhan İlçe, 112 Ada, 7 Parsel, TOPBOĞAZI KADASTRO Mahalle/Köy, AMİK Mevkii, Karasu ve Muratpaşa çayları arasındaki sulama kanalına 180 metre mesafededir. Düze yakın topografik yapıdadır. Sulanabilir tarım arazisidir. Toprak yapısı bakımından verimlidir.

Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

Geniş bilgi için https://www.ilan.gov.tr/ilan/822362/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/tarim-arazisi-icradan-satilacak-

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor