Tarsus’ta üzüm bağı mahkemeden satılıktır

Tarsus’ta üzüm bağı mahkemeden satılıktır

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, Tarsus 2.(Sulh Hukuk) Mah.) Satış Memurluğu tarafından Mersin Tarsus’ta 5.118 m2 tarla üzerinde yer alan üzüm bağı mahkemeden satılıktır.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Mersin İl, Tarsus İlçe, Taşobası köyü köyarası mevkii 490 Parsel sayılı tarla ana taşınmaz nitelikli taşınmazın hali hazır zemin durumu itibariyle beton direk ve teller üzerinde tesis edilen kapama üzüm bağı olduğu, taşınmaz sınırı üzerinde sınır ağacı olarak badem ve zeytin ile nar ağaçları bulunmaktadır. Parsel içerisinde başkaca herhangi bir yapı, tesis ve muhtesatın bulunmadığı görülmüştür. Taşınmaz Taşobası mahalle merkezine 250 metre, Tarsus ilçe merkezine 19,73 km kuş uçuşu mesafede olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın yol problemi yoktur. Yılın her mevsiminde ulaşmak ve üretilecek ürünleri pazara taşınmasında bir problem yoktur.

Geniş bilgi için https://www.ilan.gov.tr/ilan/807303/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/mersin-tarsusta-5-188-m%C2%B2-tarla-uzerinde-yer-alan-uzum-bagi-mahkemeden-satiliktir-

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Röportaj

    Sağlık

    Spor