Yük nakliye, yükleme ve boşaltma hizmeti alınacak

 

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, Osmaniye Kadirli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yük nakliye, yükleme ve boşaltma hizmeti alınacaktır.

5000 Ton Torbalı Linyit Kömürün Osmaniye Tren İstasyonu’ndan Alınarak Tartılması, Kadirli İlçe Merkezi’nde Bulunan Kömür Deposuna Taşınması, Boşaltılması, İstiflemesi, Vagonlara ve Yerlere Dökülen Kömürlerin Toplanarak Yeniden Torbalanması işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

5000 ton torbali linyit kömürün Osmaniye Tren İstasyonu’ndan alınarak tartılması, Kadirli İlçe merkezined bulunan kömür deposuna taşınması, boşaltılması, istiflemesi, vagonlara ve yerlere dökülan kömürlerin toplanarak yeniden torbalanması işi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dökümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Geniş bilgi için https://www.ilan.gov.tr/ilan/978303/ihale-duyurulari-hizmet-alim-ihaleleri-yuk-nakliye-yukleme-ve-bosaltma-hizmeti-alinacaktir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Röportaj

    Sağlık

    Spor